GeoNAVI aplikacja – rejestracja, logowanie, korzystanie – krok po kroku

GeoNavi

Opublikowano: 11.07.2021

Potrzebujesz urządzenia e-TOLL?

U NAS KUPISZ JE OD RĘKI!

zamów e-TOLL

GeoNAVI aplikacja – rejestracja, logowanie, korzystanie – krok po kroku

GeoNAVI – aplikacja do zarządzania flotą pojazdów - e-tollgps.pl

Twoja firma zarządza flotą samochodów lub innych pojazdów albo maszyn budowlanych? Warto zainwestować w narzędzie, które pomoże Ci zachować kontrolę – najlepiej takie, które będzie skuteczne, wszechstronne i wygodne w obsłudze. Wszystkie te kryteria spełnia system GeoNAVI. Aplikacja, która stanowi jego część, pozwala na efektywna zarządzanie flotą z poziomu urządzenia mobilnego lub przeglądarki internetowej. Sprawdź, jak działa!

Czym jest aplikacja GeoNAVI?

GeoNAVI to zaawansowany system do zarządzania flotami pojazdów. Wykorzystuje pokładowe urządzenia GPS pozwalające na śledzenie położenia każdego pojazdu. Jego ważną częścią są aplikacje (webowa oraz mobilna), które umożliwiają obsługę systemu – m.in. sprawdzanie położenia pojazdów na mapie, kontrolę prędkości i przejechanego dystansu czy generowanie raportów związanych z wykorzystaniem floty.

Aplikacja GeoNAVI zapewnia szerokie możliwości, a jej obsługa jest bardzo intuicyjna. Dzięki niej zarządzanie flotą pojazdów staje się znacznie łatwiejsze – i możliwe z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Korzystając z systemu i aplikacji GeoNAVI można między innymi:

Wszystkie te funkcje dostępne są w jednym miejscu, za pośrednictwem przejrzystego interfejsu. Korzyści z wdrożenia systemu mogą być ogromne. Pozwala on m.in. na zwiększanie bezpieczeństwa pracowników, floty i przewożonych ładunków, a także redukcję kosztów operacyjnych.

Aplikacja GeoNAVI – śledzenie pozycji pojazdów - e-tollgps.pl

Śledzenie pojazdów za pomocą GPS to główna funkcja GeoNAVI. Aplikacja pozwala na monitorowanie pozycji każdego samochodu w czasie rzeczywistym, a ponadto zapewnia wiele innych przydatnych funkcji. 

GeoNAVI – logowanie i pierwsze kroki w systemie

GeoNAVI to system działający dzięki zamontowanym w pojazdach nadajnikom GPS. Dlatego zanim zaczniesz korzystać z aplikacji, musisz umówić się na montaż urządzeń. Wybierz swój plan usług i metodę płatności, a następnie zamów instalację systemu. Dostępne są różne plany dedykowane rozmaitym potrzebom zarówno małych, jak i dużych firm. Warto również wiedzieć, że umowy są bezterminowe, dlatego możesz korzystać z systemu tak długo, jak tego chcesz i potrzebujesz – nie musisz się zobowiązywać do opłacania abonamentu przez dwa czy trzy lata.

Gdy wszystkie formalności zostaną załatwione, specjalista pojawi się w Twojej firmie w umówionym terminie i dokona montażu systemu GPS w wyznaczonych pojazdach. Przekaże Ci również dane do GeoNAVI. Logowanie jest możliwe właśnie z użyciem tych danych.

Teraz wystarczy już tylko uruchomić aplikację webową (dostępną pod adresem https://webapp.geonavi.comm.pl/) lub też ściągnąć aplikację mobilną ze sklepu Google Play lub App Store. W pola logowania należy wpisać otrzymane dane (nazwa użytkownika, hasło, firma). Od tej pory można korzystać ze wszystkich zalet aplikacji!

Sprawdź również: Urządzenia do poboru opłat drogowych – OBU czy GPS? Co wybrać?

GeoNAVI aplikacja – jak z niej korzystać?

Jak więc korzystać z systemu GeoNAVI? Aplikacja pozwala na wykonywanie szeregu operacji związanych z monitorowaniem floty. Poniżej znajdziesz opis kliku najważniejszych funkcji.

Oczywiście to nie koniec możliwości GeoNAVI, a zaledwie kilka przykładowych funkcji. Aplikacja to właściwie mobilne centrum zarządzania.

Aplikacja GeoNAVI jest dostępna w polskiej wersji językowej, dzięki czemu jej obsługa jest bardzo prosta. Intuicyjnie skonstruowane menu pozwala łatwo dotrzeć do każdej poszukiwanej opcji. Dane dotyczące pojazdów są aktualizowane na bieżąco dzięki niezawodnym nadajnikom GPS. To jeden z lepszych sposobów na zachowanie kontroli nad flotą!

Udostępnij
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments