Monitoring pojazdów GPS – ceny i zakres usług + korzyści

monitoring pojazdów

Opublikowano: 10.12.2021

Potrzebujesz urządzenia e-TOLL?

U NAS KUPISZ JE OD RĘKI!

zamów e-TOLL
Monitoring pojazdów GPS - geonavi.com.pl

Zarządzanie flotą samochodową na pewno nie należy do łatwych zadań. Na szczęście obecnie pomagają w tym nowoczesne technologie. Jedną z nich jest monitoring pojazdów GPS. Ceny urządzeń i usług, które go umożliwiają nie są wysokie, a korzyści mogą być ogromne – zarówno w zakresie bezpieczeństwa i wygody, jak i finansów. Dowiedz się więcej o tego typu rozwiązaniach!

Lokalizacja pojazdów GPS – dlaczego warto?

Lokalizacja pojazdów GPS to jeden z lepszych sposobów na wykorzystanie nowoczesnych technologii do zarządzania flotą. Tego typu rozwiązania mają szereg funkcji. Pozwalają nie tylko kontrolować położenie wszystkich pojazdów należących do firmy w czasie rzeczywistym, ale również zwiększać wydajność i minimalizować koszty.

Efektywna kontrola pracowników z systemem monitoringu GPS

Jest to możliwe między innymi dzięki efektywnemu planowaniu tras, w celu ich skrócenia i zmniejszenia zużycia paliwa. Ponadto system monitoringu GPS umożliwia kontrolę pracowników, wraz ze zdalnym odczytem danych z tachografów. Dzięki temu weryfikacja czasu pracy i aktywności kierowców jest znacznie łatwiejsza. Odpowiedni system umożliwia też analizę stylu jazdy, a nawet  parametrów pracy samochodu. Wszystko to wpływa na efektywniejszą kontrolę zużycia paliwa oraz możliwość jego obniżenia, a tym samym uzyskania znaczących oszczędności.

Monitoring pojazdów GPS – wielopoziomowe zabezpieczenie przed kradzieżą

Lokalizacja pojazdów GPS zapewnia również skuteczną ochronę przed kradzieżą. Już sam monitoring położenia pojazdu jest niezwykle pomocny. Jednak zaawansowane systemy, takie jak GeoNAVI, idą o krok dalej, oferując możliwość zdalnego sterowania rozmaitymi funkcjami. To na przykład blokada zapłonu oraz włączanie i wyłączanie urządzeń w pojeździe. Ponadto urządzenie zapewnia dostęp do raportów z alarmów i innych niepokojących zdarzeń.

Właśnie dlatego wielu przedsiębiorców twierdzi, że – jeśli chodzi o monitoring pojazdów GPS – ceny usług są wyjątkowo niskie w porównaniu z możliwymi do osiągnięcia korzyściami. To rozwiązanie polecane dla:

Firmy transportowe z całą pewnością docenią też integrację modułu GPS z nowym systemem poboru opłat na autostradach (e-TOLL) czy też systemem SENT.

Lokalizacja pojazdów GPS – wizualizacja położenia samochodów na mapie - geonavi.com.pl
System monitoringu GPS zapewnia znacznie wygodniejsze i dokładniejsze zarządzanie flotą. Sprawdza się zarówno w przypadku samochodów ciężarowych, jak i dostawczych czy osobowych, a także innych pojazdów.

Montaż GPS w samochodzie – cena

Ile to kosztuje? Jeśli chodzi o montaż GPS w samochodzie, cena zależy od rozmaitych czynników – w szczególności wybranego dostawcy usługi. Trzeba również wiedzieć, że na końcową cenę mogą się składać różne elementy. Jakie?

Należy pamiętać, że podane powyżej kwoty dotyczą cen standardowych. W przypadku chęci rozszerzenia usług lub indywidualnego doboru funkcjonalności zapewne ulegną one zmianie.

System monitoringu GPS – zakres usług

Jeśli decydujesz się na monitoring pojazdów GPS, ceny nie powinny być jedynym czynnikiem, który Cię interesuje. Zakres usług jest kluczowy – decyduje bowiem o przydatności rozwiązania i korzyściach, jakie dzięki niemu uzyskasz. Wybierając GeonNAVI, potrzebne funkcjonalności można dobierać indywidualnie, zgodnie z potrzebami. Wśród nich znajdują się:

Warto również zwrócić uwagę na udogodnienia takie jak indywidualny opiekun użytkownika, archiwizacja danych czy też serwis sprzętu i oprogramowania. Wśród dodatkowych usług znajdują się zaś między innymi pakiet roaming czy możliwość integracji z innymi, zewnętrznymi systemami.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach systemu monitoringu GPS i sprawdzić, jak możesz go wykorzystać? Sprawdź, w jakich zastosowaniach się sprawdzi!

Udostępnij
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments