Jak wygląda proces zamówienia?

Tylko 6 prostych kroków dzieli Cię od spokoju ducha. Sprawdź jakie to proste.

 • 01 Wybierz swój plan

  Wybierz odpowiedni plan spełniający Twoje oczekiwania. Pamiętaj, że w razie potrzeby możesz skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże Ci dopasować plan do Twoich potrzeb.

  krok

  01

 • 02 Złóż zamówienie

  Uzupełnij wszystkie dane zawarte w formularzu, wybierz odpowiednią dla siebie metodę płatności i złóż zamówienie. Wszystko to możesz zrobić wybierając przycisk poniżej.

  Zamów

  krok

  02

 • 03 Opłać plan

  W ramach abonamentu możesz cieszyć się wszystkimi udogodnieniami, które niesie ze sobą system e-TOLL oraz pozostałe korzyści, które dają urządzenia OBU

  krok

  03

 • 04 Wysyłka / Umów spotkanie

  W zależności od wybranego przez siebie planu, uzupełnij dane potrzebne do wysyłki systemu OBU bądź wybierz odpowiadający Ci termin spotkania z naszym specjalistą, który zajmie się procesem instalacji systemu w Twoim pojeździe.

  krok

  04

 • 05 Czas na montaż

  Świetnie Ci idzie, to już ostatnia prosta do spokojnych podróży. W celu zamontowania systemu OBU podążaj za instrukcjami zamieszczonymi w sekcji POMOC.

  krok

  05

 • 06 Brawo!

  Dołączyłeś do grona zadowolonych klientów eTOLLgps. Możesz czuć się spokojny podczas gdy nasz samoobsługowy system czuwa, aby wszystko działało jak należy! Kontroluj swoją flotę dzięki systemowi Geonavi oraz korzystaj z całego pakietu korzyści. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań wciąż pozostajemy do Twojej dyspozycji.

  krok

  06