GPS

Oferowane przez nas urządzenie e-TOLL jest wyposażone w moduł GPS, dzięki któremu zbierane są Twoje dane lokalizacyjne i możesz później łatwo dokonać opłaty bez konieczności wykonywania żadnych dodatkowych obowiązków, takich jak zatrzymywanie się przy bramkach. Na montaż GPS umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie po złożeniu przez Ciebie zamówienia.

SENT

Oferujemy również nowoczesny system SENT, służący do rejestrowania przewożonych przez Ciebie tak zwanych towarów wrażliwych. Należą do nich np. alkohole, tytoń czy paliwa. Rejestracja towarów wrażliwych jest wymagana poprzez ustawę o systemie monitorowania drogowego i kolejowego przewozu towarów z dnia 9 marca 2017 r. System SENT pozwala szybko wysłać oraz zmodyfikować i zaktualizować dane wymagane przez ustawodawcę, a czynności te muszą wykonywać zarówno przewoźnicy, dostawcy, jak i nabywcy towarów.

Dlaczego zachodzą zmiany?

Wchodzące w życie zmiany mają na celu ułatwienie życia kierowcom, szczególnie tym, którzy każdego dnia przemierzają wiele kilometrów tymi samymi trasami. Tacy kierowcy codziennie muszą stać przy bramkach, by dokonać opłat. Nierzadko tworzą się korki i kierowcy tracą przez to dużo czasu. Nowy system będzie umożliwiał dokonywanie opłat za przejazdy elektronicznie, bez potrzeby zatrzymywania się przy bramkach. Bramki mają zostać zlikwidowane, a od grudnia 2021 będzie istniała jeszcze jedna możliwość uiszczania opłat – bilet, który będzie można kupić na stacji benzynowej.

szybkie zamówienie - ikonka GPS etoll

Szybkie zamówienie

Wypełniasz formularz zamówienia na naszej stronie, wysyłasz, a później ustalamy wspólnie dogodny termin na montaż urządzenia w twoim pojeździe.

dostęp do wszystkich danych e-tollgps GPS

Dostęp do wszystkich danych

Nasze urządzenia są kompatybilne z każdym urządzeniem mobilnym. Masz dostęp do wszystkich danych nie tylko na smartfonie, ale także na laptopie.

jakość urządzenia viatoll - ikonka

Najwyższa jakość urządzeń

Nasze urządzenia są bezawaryjne i odporne na zakłócenia. Nie musisz obawiać się, że nie zarejestrują danych, a ty nie uiścisz przez to opłaty.

kontrola nad flotą pojazdów - ikonka e-toll

Kontrola nad firmową flotą

Nasze urządzenia zapewnią ci pełną kontrolę nad całą flotą pojazdów, którymi zarządzasz w swojej firmie.

obsługa klienta - ikonka viatoll

Sprawna obsługa klienta

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Możesz łatwo je zadać poprzez dostępny na stronie formularz kontaktowy.