MONTAŻ E-TOLL

1

Zlokalizuj akumulator

Zlokalizuj akumulator i uzyskaj dostęp do zacisków. Przygotuj powierzchnię tak, aby umożliwiała przyklejenie urządzenia, usuń brud i zanieczyszczenia. Upewnij się czy urządzenie będzie miało odpowiedni dostęp do zacisków.

2

Przyklej urządzenie OBU

Skieruj przewody zasilające urządzenia w stronę przodu pojazdu. Zdejmij czerwoną taśmę dwustronną z urządzenia i przyklej je do wcześniej przygotowanej powierzchni akumulatora.

3

Podłącz zasilanie

Czerwony przewód zasilający urządzenia przymocuj do zacisku dodatniego natomiast czarny, do bieguna ujemnego.

4

Poczekaj na instalację

Poczekaj aż wskaźniki LED zaczną świecić na zielono.

5

Gotowe!

Gratulacje! Instalacja urządzenia została zakończona. Możesz cieszyć się z korzyści płynących z e-TOLL GPS!

Pobierz instukcję montażu

Poszukujesz dokładniejszych informacji? Pobierz szczegółową instrukcję montażu lub obejrzyj film instruktażowy zamieszczony poniżej.

Dowiedz się również więcej o identyfikatorze biznesowym niezbędnym do integracji urządzenia e-TOLL z Internetowym Kontem Klienta.

Obejrzyj film instruktażowy

Potrzebujesz montażu? Umów się z nami

Nie masz czasu na samodzielny montaż lub też nie czujesz się na siłach, aby go przeprowadzić? Skorzystaj z pomocy fachowca. Wystarczy przy składaniu zamówienia wybrać opcję „montaż” i dopłacić wskazane 99 zł. Skontaktujemy się z Tobą i umówimy na montaż – realizujemy usługę w całej Polsce, standardowo w ciągu 3 dni roboczych. To rozwiązanie polecane szczególnie przy wyposażeniu flot, dzięki któremu zaoszczędzisz mnóstwo czasu!

Skontaktuj się z nami

Zamów urządzenie e-TOLLgps – w super cenie i z szybką dostawą!

Zamów swoje urządzenie e-TOLLgps już teraz – wszystkie formalności można łatwo załatwić online. Kliknij zamieszczony obok przycisk i przejdź do formularza. Zamówienia realizujemy w 24 godziny!