e-TOLL ciężarowe

e-TOLL dla samochodów ciężarowych – postaw na niezawodny sposób rozliczania płatnych przejazdów i korzystaj z jego dodatkowych funkcjonalności

Kierowcy samochodów ciężarowych to najintensywniejsi użytkownicy systemu e-TOLL. Dla nich urządzenia pokładowe OBU to po prostu must-have. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się wygodą obsługi systemu e-TOLL dla ciężarówek oraz wsparciem w monitorowaniu floty. Sprawdź jakie korzyści zapewnia system e-TOLL gps!

e-TOLL dla samochodów ciężarowych

Pojazdy ciężarowe jako pierwsze zostały objęte systemem e-TOLL, a ich kierowcy przecierali szlaki dla innych. Lista odcinków płatnych dla ciężarówek jest również znacznie dłuższa niż na przykład w przypadku samochodów osobowych.

To między innymi dlatego warto zadbać o wygodę, płynność i niezawodność przesyłu danych geolokalizacyjnych do KAS, czyli organu zarządzającego systemem e-TOLL. Dla ciężarówek montaż urządzenia GPS w pojeździe jest w zasadzie niezbędny. Wybierając naszą ofertę, otrzymasz również dodatkowe korzyści!

System SENT – regulacje prawne, lista towarów - e-tollgps.pl

Pełny monitoring floty

Wykorzystaj swoje urządzenie e-TOLLgps i połączone z nim oprogramowanie do monitoringu floty. Kontroluj lokalizację pojazdów, trasy, aktywność kierowców i znacznie więcej poprzez przejrzystą aplikację

Możliwość integracji z systemem SENT

Nadzoruj również przewóz towarów wrażliwych i przesyłaj niezbędne dane geolokalizacyjne do PUESC. Wystarczy wybrać dodatkową usługę SENT, by zintegrować ją z naszym urządzeniem do obsługi e-TOLL.

Nie wiesz jakie urządzenie wybrać?

Potrzebujesz porady? Masz dodatkowe pytania? Pozwól nam rozwiać Twoje wątpliwości. Zadzwoń lub napisz i umów się na rozmowę z jednym z naszych ekspertów.

Nie czekaj

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Już teraz

e-TOLL OBU pod zapalniczkę

 • content

  Błyskawiczny montaż – wystarczy podłączyć do gniazda zapalniczki.

 • content

  Możliwość użytkowania w wielu pojazdach i swobodnego przenoszenia między nimi.

 • content

  Pełna funkcjonalność – monitorowanie pojazdów, integracja z systemami e-TOLL i SENT.

 • content

  Możliwość korzystania z roamingu (monitoring floty w całej UE).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

169 PLN/szt.

+23% VAT

Zamów

169 PLN/szt.

+23% VAT

Zamów

e-TOLL OBU do samodzielnego montażu

 • content

  Wyjątkowo prosty montaż bezpośrednio do akumulatora.

 • content

  Możliwość skorzystania z usługi profesjonalnego montażu (w cenie 99 zł).

 • content

  Pełna funkcjonalność – monitorowanie pojazdów, integracja z systemami e-TOLL i SENT

 • content

  Możliwość korzystania z roamingu (monitoring floty w całej UE).

Dowiedz się więcej

Zobacz pozostałe zastosowania

Rozwiązania e-TOLLgps charakteryzują się uniwersalnością. Proponujemy urządzenia i system dostosowany do potrzeb właścicieli każdego typu pojazdów – zarówno osób prywatnych, jak i firm. Sprawdź, jak jeszcze możesz wykorzystać nasze produkty.