e-TOLL pod zapalniczkę

Urządzenie e-TOLL pod zapalniczkę – łatwy montaż i elastyczność użytkowania

Nie ma prostszego sposOBU na korzystanie z wygodnego urządzenia pokładowego e-TOLL niż model podłączany do gniazda zapalniczki. To idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na prostym, błyskawicznym montażu oraz elastyczności. Urządzenie e-TOLL pod zapalniczkę można bowiem swobodnie przenosić z pojazdu do pojazdu zgodnie z potrzebami.

Urządzenie OBU pod zapalniczkę

 • content

  Błyskawiczny montaż – wystarczy podłączyć do gniazda zapalniczki.

 • content

  Możliwość użytkowania w wielu pojazdach i swobodnego przenoszenia między nimi.

 • content

  Pełna funkcjonalność – monitorowanie pojazdów, integracja z systemami e-TOLL i SENT.

 • content

  Możliwość korzystania z roamingu (monitoring floty w całej UE).

Zamów
Kurier cieszący się z rozwożenia paczek - e-tollgps.pl

Szybka dostawa – realizacja zamówienia w 24 h!

Zamów dziś, by już jutro w pełni korzystać z wygody przejazdów w systemie e-TOLL. W e-TOLLgps realizujemy zamówienia w zaledwie 24 godziny, aby błyskawicznie dostarczyć Ci rozwiązania, których potrzebujesz.

Rejestracja w systemie jest prosta i szybka, a jego obsługa intuicyjna. Dodatkowo oferujemy Ci pełne wsparcie techniczne dostępne między innymi przez telefon i e-mail. Chciałbym złożyć zamówienie

Wciąż nie zdecydowałeś, które urządzenie wybrać?

Chętnie pomożemy! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail. Opowiedz nam o swoich potrzebach i uzyskaj odpowiedzi na dowolne pytania związane z systemem e-TOLL i naszymi urządzeniami.

Urządzenie e-TOLL pod zapalniczkę – wygodne,niezawodne i dostępne od ręki!

Wygoda

Podłącz do gniazda zapalniczki, ustaw odpowiedni pojazd na koncie e-TOLL i jedź. System automatycznie zarejestruje wszystkie przejazdy płatnymi odcinkami.

Szybkość

Bez konieczności profesjonalnego montażu, bez długiego oczekiwania na dostawę. Realizujemy zamówienia w 24 godziny, a montaż można przeprowadzić samodzielnie.

Elastyczność

Używaj, jak chcesz. Urządzenie e-TOLL na zapalniczkę możesz wpiąć w dowolnym pojeździe. Pamiętaj jedynie, by odnotować zmianę na swoim koncie e-TOLL.

Szerokie możliwości

Korzystaj z zaawansowanego monitoringu pojazdów oraz dodatkowych funkcji, jak monitorowanie SENT – zarządzanie flotą stanie się łatwiejsze!

e-TOLL urządzenie pod zapalniczkę w 24 h!

Złożenie zamówienia jest bardzo proste – wystarczy, że wypełnisz krótki formularz. Zrealizujemy je już w 24 godziny, dostarczając urządzenie e-TOLL pod zapalniczkę na wskazany adres.

e-TOLLgps – idealne rozwiązanie dla Twojej floty

Nie ma znaczenia, jakim rodzajem floty zarządzasz. e-TOLLgps jest dostosowany do obsługi wszystkich rodzajów pojazdów. Może być z powodzeniem stosowany również przez osoby prywatne! Dowiedz się więcej, przechodząc na zakładkę dedykowaną konkretnemu zastosowaniu.