Wpis blogowy

GeoNAVI aplikacja – rejestracja, logowanie, korzystanie – krok po kroku

GeoNavi

11 lipca, 2021

Zainteresował cię powyższy temat? Sprawdź nasze urządzenia na zamów.e-tollgps.pl

GeoNAVI aplikacja – rejestracja, logowanie, korzystanie – krok po kroku

GeoNAVI – aplikacja do zarządzania flotą pojazdów - e-tollgps.pl

Twoja firma zarządza flotą samochodów lub innych pojazdów albo maszyn budowlanych? Warto zainwestować w narzędzie, które pomoże Ci zachować kontrolę – najlepiej takie, które będzie skuteczne, wszechstronne i wygodne w obsłudze. Wszystkie te kryteria spełnia system GeoNAVI. Aplikacja, która stanowi jego część, pozwala na efektywna zarządzanie flotą z poziomu urządzenia mobilnego lub przeglądarki internetowej. Sprawdź, jak działa!

Czym jest aplikacja GeoNAVI?

GeoNAVI to zaawansowany system do zarządzania flotami pojazdów. Wykorzystuje pokładowe urządzenia GPS pozwalające na śledzenie położenia każdego pojazdu. Jego ważną częścią są aplikacje (webowa oraz mobilna), które umożliwiają obsługę systemu – m.in. sprawdzanie położenia pojazdów na mapie, kontrolę prędkości i przejechanego dystansu czy generowanie raportów związanych z wykorzystaniem floty.

Aplikacja GeoNAVI zapewnia szerokie możliwości, a jej obsługa jest bardzo intuicyjna. Dzięki niej zarządzanie flotą pojazdów staje się znacznie łatwiejsze – i możliwe z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Korzystając z systemu i aplikacji GeoNAVI można między innymi:

 • monitorować czas pracy kierowców,
 • nadzorować i analizować styl jazdy,
 • kontrolować zużycie paliwa,
 • optymalizować trasy,
 • monitować pracowników itp.

Przeczytaj również: GeoNAVI – jak działa, co daje?

Wszystkie te funkcje dostępne są w jednym miejscu, za pośrednictwem przejrzystego interfejsu. Korzyści z wdrożenia systemu mogą być ogromne. Pozwala on m.in. na zwiększanie bezpieczeństwa pracowników, floty i przewożonych ładunków, a także redukcję kosztów operacyjnych.

Aplikacja GeoNAVI – śledzenie pozycji pojazdów - e-tollgps.pl

Śledzenie pojazdów za pomocą GPS to główna funkcja GeoNAVI. Aplikacja pozwala na monitorowanie pozycji każdego samochodu w czasie rzeczywistym, a ponadto zapewnia wiele innych przydatnych funkcji. 

GeoNAVI – logowanie i pierwsze kroki w systemie

GeoNAVI to system działający dzięki zamontowanym w pojazdach nadajnikom GPS. Dlatego zanim zaczniesz korzystać z aplikacji, musisz umówić się na montaż urządzeń. Wybierz swój plan usług i metodę płatności, a następnie zamów instalację systemu. Dostępne są różne plany dedykowane rozmaitym potrzebom zarówno małych, jak i dużych firm. Warto również wiedzieć, że umowy są bezterminowe, dlatego możesz korzystać z systemu tak długo, jak tego chcesz i potrzebujesz – nie musisz się zobowiązywać do opłacania abonamentu przez dwa czy trzy lata.

Gdy wszystkie formalności zostaną załatwione, specjalista pojawi się w Twojej firmie w umówionym terminie i dokona montażu systemu GPS w wyznaczonych pojazdach. Przekaże Ci również dane do GeoNAVI. Logowanie jest możliwe właśnie z użyciem tych danych.

Teraz wystarczy już tylko uruchomić aplikację webową (dostępną pod adresem https://webapp.geonavi.comm.pl/) lub też ściągnąć aplikację mobilną ze sklepu Google Play lub App Store. W pola logowania należy wpisać otrzymane dane (nazwa użytkownika, hasło, firma). Od tej pory można korzystać ze wszystkich zalet aplikacji!

Sprawdź również: Urządzenia do poboru opłat drogowych – OBU czy GPS? Co wybrać?

GeoNAVI aplikacja – jak z niej korzystać?

Jak więc korzystać z systemu GeoNAVI? Aplikacja pozwala na wykonywanie szeregu operacji związanych z monitorowaniem floty. Poniżej znajdziesz opis kliku najważniejszych funkcji.

 • Widok mapy pozwala uzyskać natychmiastowy ogląd na sytuację dotyczącą floty monitorowanych pojazdów. Na interaktywnej mapie zobaczysz ikony sygnalizujące położenie każdego pojazdu wraz z jego numerem rejestracyjnym. Ikony informują również, czy pojazd aktualnie znajduje się w ruchu. Po naciśnięciu na dowolną ikonę symbolizującą pojazd zobaczysz więcej danych – dokładną lokalizację, prędkość poruszania się, stan paliwa itd.
 • Zakładka „Pojazdy” to zestawienie wszystkich samochodów w formie listy. Każdy rekord zawiera numer rejestracyjny, markę i model oraz aktualną lokalizację pojazdu. To jednak nie wszystkie możliwości, jakie daje GeoNAVI GPS. Logowanie do systemu pozwala również sprawdzić prędkość, z jaką porusza się pojazd i pokonaną trasę. W zakładce „Pojazdy” można też sprawdzić, jacy kierowcy są przypisani do poszczególnych samochodów.
 • Zakładka „Raporty” pozwala na wygenerowanie raportu obejmującego dowolny rodzaj i zakres danych. Mogą one dotyczyć m.in.: dystansu, postojów, tankowania, czasu pracy itd. Istnieje możliwość wyboru przedziału czasowego, jaki ma obejmować raport, a także dopasowania wielu innych parametrów.

Oczywiście to nie koniec możliwości GeoNAVI, a zaledwie kilka przykładowych funkcji. Aplikacja to właściwie mobilne centrum zarządzania.

Aplikacja GeoNAVI jest dostępna w polskiej wersji językowej, dzięki czemu jej obsługa jest bardzo prosta. Intuicyjnie skonstruowane menu pozwala łatwo dotrzeć do każdej poszukiwanej opcji. Dane dotyczące pojazdów są aktualizowane na bieżąco dzięki niezawodnym nadajnikom GPS. To jeden z lepszych sposobów na zachowanie kontroli nad flotą!

Podobne Wpisy

e-TOLL OBU pod zapalniczkę

 • content

  Błyskawiczny montaż – wystarczy podłączyć do gniazda zapalniczki.

 • content

  Możliwość użytkowania w wielu pojazdach i swobodnego przenoszenia między nimi.

 • content

  Pełna funkcjonalność – monitorowanie pojazdów, integracja z systemami e-TOLL i SENT.

 • content

  Możliwość korzystania z roamingu (monitoring floty w całej UE).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

169 PLN/szt.

+23% VAT

Zamów

169 PLN/szt.

+23% VAT

Zamów

e-TOLL OBU do samodzielnego montażu

 • Wyjątkowo prosty montaż bezpośrednio do akumulatora.

 • Możliwość skorzystania z usługi profesjonalnego montażu (w cenie 99 zł).

 • Pełna funkcjonalność – monitorowanie pojazdów, integracja z systemami e-TOLL i SENT

 • Możliwość korzystania z roamingu (monitoring floty w całej UE).

Dowiedz się więcej